Magisterskie pracePRACE magisterskie
PRACE MAGISTERSKIEmagisterskie prace

 ZAPYTAJ O CENĘimię lub
pseudo:
e-mail:
telefon:
przedmiot:
temat:
ilość stron:
termin:
uwagi:

Jesteśmy największą firmą na tym rynku.
Pracuje dla nas zespół ponad 40 doświadczonych naukowców. Zatrudniamy doktorów i doktorantów. Prowadzimy w pełni legalną działalność gospodarczą już od 2003 r. Dlatego jesteśmy bezkonkurencyjni w naszej branży.

Ewentualne poprawki są wliczone w cenę pracy.

.
Prace weryfikujemy programem antyplagiatowym i przesyłamy Państwu raport.


 

Pytania i odpowiedziKto będzie pisał moją pracę?

Twoją pracę będzie pisał doktorant specjalizujący się w dziedzinie do której należy zlecenie. Będzie to osoba odpowiednio przygotowana merytorycznie oraz posiadająca wymagane doświadczenie.

Ile potrwa jej napisanie?

Napisanie całej pracy zajmuje 2-3 tygodnie w zależności od tematu i objętości. Pisanie krótkich prac zajmuje kilka dni.

Czy działacie legalnie?

Tak, prowadzimy w pełni legalną działalność gospodarczą. Nasz adres i inne dane są do wglądu w Krajowym Rejestrze Sądowym.

Czy poprawki pracy są gratis?

Tak, ewentualne poprawki pracy są wliczone w cenę (niezależnie od ich liczby). Jeśli mają Państwo zastrzeżenia do pracy to można je zgłosić i zostanie poprawiona.

Czy są przypisy i bibliografia?

Każda z prac posiada bibliografie a pochodzenie treści oznaczamy przypisami w odpowiedniej formie. Przywołujemy dużą ilość książek i innych publikacji aby bibliografia nie była uboga.

Czy tworzycie też plan?

Pisanie pracy rozpoczynamy od stworzenia planu. Piszemy ją po jego zatwierdzeniu przez klienta. Jeśli Prześlą Państwo swój plan to od razu przystępujemy do pisania pracy.

Jaką mam gwarancję: profesjonalizmu, oryginalności pracy i tego, iż nie dostane oszukany?

Pracuje dla nas zespół doświadczonych naukowców.Podajemy pełne dane adresowe do przelewu. Nasz adres widnieje także na stronie www. Istnieje także możliwość osobistego odbioru pracy. Dzięki temu masz pełną gwarancje profesjonalnego wykonania zlecenia i odpowiednie zabezpieczenie przed oszustwem, bo dysponujesz naszymi danymi.

Czy można rozliczać rozdziałami?

Tak, możemy rozliczać się osobno za każdy z rozdziałów. Można złożyć zamówienie także na sam plan i bibliografie lub na poprawę napisanej pracy zgodnie z wytycznymi.

Czy musze podać swoje dane?

Nie. Dane są konieczne tylko jeśli chcesz abyśmy wysłali Ci fakturę.