Magisterskie pracePRACE magisterskie
PRACE MAGISTERSKIEmagisterskie prace

 ZAPYTAJ O CENĘimię lub
pseudo:
e-mail:
telefon:
przedmiot:
temat:
ilość stron:
termin:
uwagi:

Jesteśmy największą firmą na tym rynku.
Pracuje dla nas zespół ponad 40 doświadczonych naukowców. Zatrudniamy doktorów i doktorantów. Prowadzimy w pełni legalną działalność gospodarczą już od 2003 r. Dlatego jesteśmy bezkonkurencyjni w naszej branży.

Ewentualne poprawki są wliczone w cenę pracy.

.
Prace weryfikujemy programem antyplagiatowym i przesyłamy Państwu raport.


 

JakoŚć

Każda praca naukowa zamówiona w naszym serwisie ma gwarantowaną jakość merytoryczną i metodologiczną. Osoby dla nas pracujące posiadają tytuły naukowe oraz wieloletnie doświadczenie w pisaniu prac naukowych.

W trosce o jakość świadczonych usług, przed pisaniem pracy tworzymy jej plan i dopiero po jego zatwierdzeniu przez Państwa przystępujemy do właściwej części pisania pracy. Jeśli dostarczą nam Państwo plan prace zaczynamy pisać od razu.

Prace pisane przez nas zawierają treści autorskie (ustosunkowujemy się do analizowanych zagadnień), a także opierają na literaturze naukowej (mają przypisy i bibliografie). Przywołujemy dużą ilość książek i innych publikacji aby bibliografia nie była uboga.

Przyjmujemy wytyczne co do treści pracy. Jeśli chcą Państwo aby w pracy pojawiło dane zagadnienie (lub żeby na dany punkt zwrócić szczególną uwagę) albo żeby pisać prace w określony sposób to zastosujemy się to tych sugestii.

Zajmujemy się także pracami badawczymi. Jeśli nie masz danych firmy, które należy zanalizować możemy je zdobyć. Tworzymy metodologie badań, przeprowadzamy badania na osobach oraz analizujemy wyniki. W związku z tym, że osoby dla nas pracujące są zatrudnione na uczelniach wyższych mają one szerokie możliwości przeprowadzania takich badań.

Każdą prace sprawdzamy programem antyplagiatowym, dzięki czemu mają Państwo pewność co do jej oryginalności oraz tego, że została napisana specjalnie dla Państwa.

Inne serwisy podają się za firmy a trzymają strony WWW na darmowych serwerach co chwile zmieniając adresy tak aby nie można było namierzyć ich oszustw. Utrzymanie płatnej domeny com lub pl kosztuje 150 zł rocznie więc nie chodzi w tym wypadku o koszty. Zatrudniają oni studentów, którzy piszą prace na kiepskim poziomie lub dostajesz prace nie na temat (gotowca już bronionego, który w części pokrywa się z jej tematem), a kiedy zacznie się sesja przerywają prace i zostawiają swoich klientów samych sobie. Są też zwykli oszuści, którzy nie piszą nic przyjmując wcześniej pieniądze. Piszemy o tym, gdyż często dostajemy do poprawy prace zakupione w innych serwisach, które mimo obietnic nie chciały ich poprawić oraz zgłoszenia od zirytowanych osób, którzy proszą o ekspresowe napisanie pracy, gdyż oszukał ich inny serwis, a termin się zbliża.

Ewentualne poprawki naszych prac naukowych są wliczone w ich cenę (niezależnie od ich liczby). To klient ma być usatysfakcjonowany zamówioną pracą. Stawiamy na profesjonalizm bo wiemy, że zadowolony klient to kolejny klient. Czas poprawienia pracy jest maksymalnie krótki. Robimy to w najszybszym możliwym terminie.

Jeśli klient ma takie życzenie to na bieżąco informujemy go po postępach w pisaniu dla niego pracy.

Prowadzimy w pełni legalną działalność gospodarczą. Na życzenie wysyłamy fakturę VAT na wskazany adres.

Stali klienci otrzymują u nas atrakcyjne zniżki.

Oferujemy najkrótsze terminy realizacji naszych usług.

Prace wysyłamy pocztą elektroniczną, pocztą zwykłą (CD) lub odbierają ją Państwo osobiście - w zależności od życzenia klienta. Podajemy pełne dane adresowe do przelewu. Nasz adres widnieje także na stronie www. Istnieje także możliwość osobistego odbioru pracy. Dzięki temu masz pełną gwarancje profesjonalnego wykonania zlecenia i odpowiednie zabezpieczenie przed oszustwem, bo dysponujesz naszymi danymi.

Gwarantujemy pełną anonimowość i dyskrecje. Nie wymagamy podawania żadnych danych osobowych.